Vevera spol. s r.o.

PRAC. MONTÁŽE ZÁVLAHOVÝCH SYSTÉMŮ

Odeslat

Pracovní náplň
PRAC. MONTÁŽE ZÁVLAHOVÝCH SYSTÉMŮ - na pracovní smlouvu, montáž závlahových systémů na okrese Beroun, ŘP sk. B, předem tel. domluvit schůzku
Volné místo prac. montáže závlahových systémů pro lokalitu Chrustenice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRAC. MONTÁŽE ZÁVLAHOVÝCH SYSTÉMŮ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Vevera spol. s r.o.
Ulice: 94
Město: Chrustenice
PSČ: 267 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lukáš Vevera
E-mail: Lukáš Vevera
Telefon: +420 608 454 515

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vevera spol. s r.o.