STAVBYVEDOUCÍ A KOORDINÁTOR MONTÁŽE DŘEVOSTAVEB

  • Písek

Pracovní místo ( STAVBYVEDOUCÍ A KOORDINÁTOR MONTÁŽE DŘEVOSTAVEB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma Ecomodula s.r.o. hledá nového kolegu na pozici Stavbyvedoucí a Koordinátor montáže dřevostaveb. Zabýváme se výrobou a montáží dřevěných malometrážních a velkoplošných panelů. Stavíme hrubé stavby i domy na klíč od rodinných domů po školky, hotely i výrobní haly pro český a převážně francouzský trh.
Popis práce:
Vedení montážních part (cca 40 lidí) a administrativa s tím spojená. Plánování montáže, naceňování montážních prací, koordinace jednotlivých zakázek. Provádění kontrolních dnů, hlídání dodržování technologických postupů a BOZP na stavbách, zajišťování potřebného materiálu.
Požadujeme: vzdělání minimálně střední škola stavební, výhodou vzdělání v oboru dřevostaveb, znalost stavebních norem a zákonů, řidičský průkaz typu B nutností, veliká přednost je znalost francouzského jazyka, podmínkou minimálně jazyk anglický
- pozice v Belgii, nutná znalost anglického jazyka
- pozice ve Francii, nutná znalost anglického jazyka, výhodou francouzština
- pozice ve Švýcarsku, nutná znalost anglického jazyka
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Mzda - od 35 000,- Kč (podle projektu) .
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: info@ecomodula.com
Volné místo stavbyvedoucí a koordinátor montáže dřevostaveb pro lokalitu Písek.