SERVÍRKA, ČÍŠNÍK PRO PYTLOUN HOTEL HARRACHOV****

Pracovní místo ( SERVÍRKA, ČÍŠNÍK PRO PYTLOUN HOTEL HARRACHOV**** ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme sympatické kolegy pro obsluhu hostů v hotelové restauraci****. Nástup dle dohody.
Očekáváme:
komunikativní znalost NJ nebo AJ,
vzdělání z oboru hotelnictví nebo kuchař/číšník vítáno,
příjemné vystupování.
Volné místo servírka, číšník pro pytloun hotel harrachov**** pro lokalitu Harrachov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství
Farmacie a zdravotnictví