PHG s.r.o.

SERVÍRKA, ČÍŠNÍK PRO PYTLOUN HOTEL HARRACHOV****

Odeslat

Pracovní náplň
Hledáme sympatické kolegy pro obsluhu hostů v hotelové restauraci****. Nástup dle dohody.
Očekáváme:
komunikativní znalost NJ nebo AJ,
vzdělání z oboru hotelnictví nebo kuchař/číšník vítáno,
příjemné vystupování.
Volné místo servírka, číšník pro pytloun hotel harrachov**** pro lokalitu Harrachov.

Požadavky
Jiná způsobilost - zdravotní průkaz

Nabízíme
Nástup možný od: 21. 05. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SERVÍRKA, ČÍŠNÍK PRO PYTLOUN HOTEL HARRACHOV****

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: PHG s.r.o.
Ulice: 489
Město: Harrachov
PSČ: 512 46

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Iveta Mádlová
E-mail: kariera@pytloun-hotels.cz
Telefon: +420 608 022 882

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PHG s.r.o.