Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Pracovní místo ( Programátoři počítačových aplikací specialisté ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
pracoviště Čebín 80

Úspěšná softwarová společnost hledá pracovníka/ci na pozici Programátor.
Požadavky na uchazeče:

- VŠ nejlépe v oboru informační technologie se zaměřením na databázové systémy
- Zkušenosti v programování databázových aplikací a vytváření tiskových reportů
- zkušenost s ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

Operátor lepení (Montážní dělníci mechanických zařízení) První kontakt emailem, telefonicky (Po-Pá 8-15 hodin) Z důvodu navýšení zakázek nabízíme místa pro operátory lepení - jsme německá strojírenská firma s dlouholetou tradicí zaměřující se na výrobu automatických nástupních systémů pro kolejová ...
IFE–CR, a.s. Modřice, Inzerováno včera

Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři První kontakt telefonicky. Zaměstnanecké výhody: Zajištěné ubytování Místo výkonu práce: Medlov Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou. Volné místo malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři pro lokalitu Medlov.
Jihlavka, družstvo Medlov, Inzerováno před 2 dny

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení První kontakt telefonicky. Zaměstnanecké výhody: Zajištěné ubytování Místo výkonu práce: Medlov Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou. Volné místo mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení pro lokalitu ...
Jihlavka, družstvo Medlov, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit