Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Pracovní místo ( Programátoři počítačových aplikací specialisté ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem.
Úspěšná softwarová společnost hledá pracovníka/ci na pozici Programátor.
Požadavky na uchazeče:

- VŠ nejlépe v oboru informační technologie se zaměřením na databázové systémy
- Zkušenosti v programování databázových aplikací a vytváření tiskových reportů
- zkušenost s ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

Obsluha jeřábů První kontakt e-mailem nebo telefonicky (po - pá 8.00 - 14.00 hod.) Velmi dobrá fyzická kondice, práce ve výškách. Místo výkonu práce: okres Brno-venkov Volné místo obsluha jeřábů pro lokalitu Ostopovice.
Senergos, a.s. Ostopovice, Inzerováno včera

kuchař/ka První kontakt e-mailem nebo telefonicky (8-15 hod.) Požadavek na vzdělání - možnost i zaučeného kuchaře/kuchařky. Pracovní doba 6 - 14. 30 hod., 1x měs. sobota 7- 13 hod. Po roce možnost získat pracovní poměr na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: ...
Centrum sociálních služeb Kuřim Kuřim, Inzerováno včera

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů První kontakt telefonicky (15-17 hod.) Volné místo montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů pro lokalitu Zbraslav.
YP STAVEBNÍ CZ s.r.o. Zbraslav, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit