INSPEKTOR/KA - SPECIALISTA/KA

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( INSPEKTOR/KA - SPECIALISTA/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v oboru rostlinolékařství, zemědělství, lesnictví, zahradnictví, biologie, případně vědecká hodnost v oboru
- orientace v procesních ustanoveních zákona č. 500/2004 Sb., správní řád a zákona 255/2012., o kontrole (kontrolní řád)
- dobrá znalost práce na PC
- schopnost vlastní organizace práce, pečlivost a bezúhonnost
- schopnost týmové práce a komunikace
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Místo výkonu práce: Oblastní oddělení Plzeň - pracoviště Plzeň (nebo Karlovy Vary).
Nástup: dle dohody, spěchá
Pracovní poměr: doba určitá, s možností prodloužení
Pracovní doba: pružná

Náplň práce:
- metodické vedení a kontrola v oblasti správních a kontrolních činností v rámci oddělení
- zpracování podnětů pro zahájení správních řízení o uložení sankce
- zpracování odborných posudků a stanovisek v rozsahu činnosti oddělení
- vedení správních řízení a provádění dalších postupů spadajících do působnosti správního řádu
- kontrola a hodnocení výsledků odborných činností
- spolupráce s orgány státní, veřejné správy a samosprávy.
11. PT (platová třída). Plat se bude odvíjet od délky praxe.

Bližší informace: Ing. Dana Pohanová.
Volné místo inspektor/ka - specialista/ka pro lokalitu Karlovy Vary.