KONZULTANT/KA

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( KONZULTANT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: POUZE e-mailem zaslat životopis na: kariera@smart-software.cz
Pracovní náplň:
- analýza potřeb a požadavků zákazníků (vedení projektů)
- návrh a uživatelské úpravy funkčnosti systému SmartPOS
- pokročilá znalost databází Firebird, MSSQL, Postgre SQL
- komunikace se zákazníky
- instalace a servis pokladního systému SmartPOS
- servis HOT-LINE

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření (preferovaný obor informatika)
- nutnost orientace v prostředí SQL databází, znalost SQL
- komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou
- programování ve vyšším jazyce výhodou
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- proaktivní přístup, samostatnost, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu
- ochotu cestovat

Nabízíme:
- HPP ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
- zajímavé a motivující mzdové ohodnocení
- možnost profesního růstu
- zajímavá práce v projektovém týmu
- flexibilní pracovní dobu mimo stanovenou pracovní dobu od 9:00-15:30
- benefitní program

Parametry:
- Datum nástupu: ihned
- Směnnost: jednosměrný provoz
- Požadované minimální vzdělání: SŠ
- Práce na HPP, plný úvazek
- Výše mzdy: od 23 do 50 tis. Kč
Volné místo konzultant/ka pro lokalitu Karlovy Vary.