Nástrojaři

  • Pohořelice

Pracovní místo ( Nástrojaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Pohořelice, Komenského 335

Požadujeme:
vyučení v oboru strojírenském - obor nástrojář - výhodou, praxi v oboru nástrojář min. 3 roky - podmínkou, znalost technologie výroby nástrojů, znalost technické dokumentace a aktivní práce s ní, znalost prací - soustružení, frézování, broušení, vrtání, samostatnost a logické myšlení, dobrou pracovní morálku, schopnost učit se a vzdělávat se

Pracovní náplň:
výroba, sestavování a provádění zkoušek nástrojů a forem

Nabízíme:
zajímavé zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti, možnost profesního růstu, zodpovědnost za výrobu nástrojů

Kontakt:
prace@gasl.cz nebo tel: 773 447 451
Zasláním životopisu souhlasíte, aby společnost GASL CZ s.r.o. zpracovávala a uchovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č.101/2000Sb.
O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

- HPP (pracovní smlouva) - na dobu určitou, neurčitou
- DPČ, DPP *)
Práce na HPP
směnnost Jednosměnný
Úvazek - plný
(hod.) - zkrácený Plný
Pracovní doba 6,00 - 14,30
vzdělání vyučen
Doba praxe min . 1 rok
Mzdové rozpětí (cca btto Kč) od:28.800,- do:
Volné místo nástrojaři pro lokalitu Pohořelice.