Pojišťovací poradce/poradkyně

  • Teplice

Pracovní místo ( Pojišťovací poradce/poradkyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
prodej produktů životního a neživotního pojištění
prodej finančních produktů a profesionální finanční poradenství
vyhledávání nových obchodních příležitostí, vytváření vlastního portfolia klientů
péče o stávající klienty
po zapracování možnost budovat a vést vlastní obchodní skupinu

Co požadujeme?
minimálně střední vzdělání
uživatelskou znalost práce na PC
obchodní zkušenosti s prodejem jsou vítány
aktivní řidičský průkaz sk B, vlastní automobil výhodou

Osobností předpoklady:
velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
chuť a ochota učit se, samostatnost
obchodní nadání a orientaci na výsledek
reprezentativní a příjemné vystupování
vysoké pracovní nasazení, pružnost, iniciativa
široký rozhled a smysl pro odpovědnost
bezúhonnost

Nabízíme:
zázemí perspektivní a silné společnosti
ZDARMA komplexní zaškolovací systém a pomoc kvalifikovaných trenérů a metodiků
stanete se odborníkem v oblasti pojišťovnictví
motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu
máte reálnou možnost nadstandardních příjmů
flexibilní pracovní dobu

Životopisy zasílejte na kontakní e-mail: pgaislerova@koop.cz
Volné místo pojišťovací poradce/poradkyně pro lokalitu Teplice.