Programátor/ka .NET C# / ASP.NET

Pracovní místo ( Programátor/ka .NET C# / ASP.NET ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Ostrava

Požadujeme:
- Znalost ASP.NET nebo Windows Form / WPF, jazyka C# a prostředí Visual studio
- Analytické schopnosti, znalost návrhu databází a objektově orientovaného návrhu
- Znalost HTML, CSS a JavaScriptu
- Znalost SQL a základů XML
- Znalost angličtiny na úrovni čtení dokumentace
- Zkušenost s programováním alespoň jeden rok

Výhodou:
- Znalost HTML 5 a CSS 3
- Znalost MVC
- Znalost TypeScript, LESS
- Znalost moderních webových frameworků
- Zkušenost s vývojem responzivních webů

Pozice je vhodná i pro absolventy/tky.

Co budeš dělat?
V našem týmu bude tvojí hlavní náplní práce tvorba end-to-end řešení pro tvorbu a správu obsahu webových stránek. Budeš programovat v C#, Javascriptu a dostaneš se k moderním technologiím jako je HTML5, Typescript nebo LESS. Blízkou budoucnost z pohledu technologií vidíme v MVC. V týmu je nás celkem 5, sedíme v jedné kanceláři a vyvíjíme za pomoci agilní metodiky Scrum. Všichni společně rozhodujeme o tom, co budeme dělat i o způsobu řešení problému. Nabízíme otevřenou příjemnou atmosféru a pohodové lidi.

Nabízíme:
- Práci na zajímavých projektech s možností osobního růstu
- Innovation time - možnost 10-20 % pracovní doby pracovat na svých inovacích
- Vzdělávání zaměstnanců (angličtina, odborné znalosti, soft-skills, konference)
- Kamarádské neformální prostředí
- Flexibilní pracovní doba
- Placené přesčasy, firemní notebook, telefon
- Občerstvení (káva, voda, vybavená kuchyňka)
- Možnost služebních cest
- Stravenky

HPP na dobu určitou nebo neurčitou nebo Dohoda o provedení práce nebo Dohoda o pracovní činnosti