Fosfa a.s. SENIOR CHEMIK – TECHNOLOG VaV

SENIOR CHEMIK – TECHNOLOG VaV

Odeslat

Pracovní náplň
3.10/8.2.2016 - návrh a úprava stávajících technologií a zapojení od prvotní myšlenku až po realizaci, samostatné vyhledávání a posuzování nových technologií (Jedná se především o technology scouting v rámci celého světa a zavádění těchto technologií u nás), spolupráce na projektech firmy zaměřených jak na modifikaci stávajících výroben, tak na zavádění nových výrob. VŠ vzdělání chemicko-technologické – specializace chemické inženýrství, perfektní znalost AJ je nezbytnou podmínkou, projekčními firmami a vyhledáváním technologii po celém světe (další jazyky jsou vítány), praxe v anorganické technologii, projekční kanceláři, chemickém inženýrství minimálně 5 let.
V případě zájmu prosím vložte Váš životopis přes následující webový formulář:
Místo výkonu práce: Břeclav - Poštorná
Volné místo senior chemik – technolog vav pro lokalitu Břeclav.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SENIOR CHEMIK – TECHNOLOG VaV

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Věda a výzkum
Pozici nabízí: Fosfa a.s.
Ulice: Hraniční 268
Město: Břeclav
PSČ: 691 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Fosfa a.s

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Fosfa a.s.