Jiří Červ

řezník-bourač

Odeslat

Pracovní náplň
praxe v oboru řezník - bourač, podnikové stravování
Volné místo řezník-bourač pro lokalitu Horoměřice.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: řezník-bourač

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Jiří Červ
Ulice: Velvarská 411
Město: Horoměřice
PSČ: 252 62

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Prošek
E-mail: Petr Prošek
Telefon: +420 739 235 796

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jiří Červ