Pracovníci metrologie

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Pracovníci metrologie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní pozice: pravidelná kontrola kvality výroby, kalibrování a seřizování měřidel, vytváření metrologické dokumetace, každodenní operativa ve výrobě, dvousměnný provoz
Požadujeme:min. středoškolské vzdělání, zkušenost v oboru řízení kvality v automobilovém průmyslu, vynikající znalost měřidel a měření, zkušenosti s 3D měřícími stroji, znalost NJ, AJ výhodou ale není podmínkou, znalost čtení technických výkresů, ovládání PC, znalost MS Office , flexibilita
Nabízíme: zázemí česko-německé společnosti s evropskou působností, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, odpovídající platové ohodnocení, zvláštní peněžité odměny, možnost karierního růstu
V případě zájmu zasílejte své CV na uvedený kontakt
Místo výkonu práce: Vítězná 435, 284 03 Kutná Hora
Volné místo pracovníci metrologie pro lokalitu Kutná Hora.