Lékař/ka

  • Lázně Bělohrad

Pracovní místo ( Lékař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: prace@belohrad.cz, nebo volejte na tel.: 493 767 350 pí Jiřičková.
Požadujeme odpovídající vzdělání, znalost anglického, ruského a arabského jazyka, příjemné vystupování, zodpovědnost, pozitivní přístup. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, zajímavou práci v příjemném kolektivu, zaměstnanecké benefity, mzda dle dohody - od 40 000,- Kč, PP na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup možný ihned, nebo dle dohody.
Vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty.
Volné místo lékař/ka pro lokalitu Lázně Bělohrad.