LITRA, s.r.o.

Automechanici nákladních automobilů

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Mnichovo Hradiště - Veselá, ul. 5. května 213

Opraváři nákladních automobilů značky Volvo, Scania, Renault.

Požadujeme řidičský průkaz sk. C. Poskytujeme příspěvek na stravování.
Firma zajišťuje dopravu z Liberce do Mnicha Hradiště a zpět.
Volné místo automechanici nákladních automobilů pro lokalitu Mnichovo Hradiště.

Nabízíme
Nástup možný od: 25. 07. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanici nákladních automobilů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: LITRA, s.r.o.
Ulice: 5. května 213
Město: Mnichovo Hradiště
PSČ: 295 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Doležalová
Telefon: +420 731 626 700

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LITRA, s.r.o.