Mesy restaurant s.r.o.

Hosteska

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Mesy restaurant s.r.o., Bělehradská 98, Praha 2
Kontakt: 776 635 343
Aktivní angličtina, thaiština, čínština
Znalost asijské kuchyně nutná pro informování zákazníků (některá jídla se připravují přímo před zákazníky)
Volné místo hosteska pro lokalitu Praha.

Požadavky
Angličtina Aktivní, Jiné Aktivní - Thaiština, Čínština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2015
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Hosteska

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Praha
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Mesy restaurant s.r.o.
Ulice: Bělehradská 12
Město: Praha
PSČ: 120 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dita Horáková
Telefon: +420 776 635 343

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mesy restaurant s.r.o.