OBRÁBĚČ/KA KOVŮ, NÁSTROJAŘ/KA

  • Lázně Bělohrad

Pracovní místo ( OBRÁBĚČ/KA KOVŮ, NÁSTROJAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBRÁBĚČ/KA KOVŮ, NÁSTROJAŘ/KA - pracoviště Lázně Bělohrad.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: l.hatlova@deprag.cz, případně zanechte na vrátnici.
Požadujeme vyučení v oboru nástrojař nebo obraběč kovů, praxe v oboru vítána, uživatelská znalost práce na PC, schopnost číst technickou dokumentaci, aktivní řešení problémů, samostatnost, flexibilita.
Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností následného prodloužení až na dobu neurčitou.
Dále nabízíme podnikové stravování - oběd na 16,- Kč, stravenky, dovolená navíc - 5 týdnů, 2 dny sick days, penzijní připojištění, masáže, roční bonus, placené jazykové a odborné vzdělávání, ordinace závodního lékaře, pracovní doba 37,5 hod/týden, služební byt 3+1, 2+1, příp. ubytovna.
Volné místo obráběč/ka kovů, nástrojař/ka pro lokalitu Lázně Bělohrad.