STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ (HYDRAULIKÁŘ)

  • Liberec

Pracovní místo ( STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ (HYDRAULIKÁŘ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- Provádění údržeb na strojních zařízeních.
- Diagnostikování a odstraňování závad na strojních zařízeních.
- Provádění zápisů o údržbách v elektronickém informačním systému.
- Instalace nových strojních zařízení.
- Účast na školeních.
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
- Vzdělání: SO (vyučen) obor mechanik opravář pro stroje a zařízení, nebo strojní zámečník, nebo příbuzný obor
- Praxe v oboru nutná, min. 2 roky, zaměření na opravy strojů a zařízení, výhodou znalost hydrauliky a pneumatiky
- Znalost NJ nebo AJ výhodou
- Oprávnění k obsluze VZV výhodou
- Základní znalost práce na PC
- Fyzická zdatnost, samostatnost, spolehlivost, pracovitost
- Výhodou: svářečské oprávnění MIG, TIG, plamen, oprávnění k obsluze mostových jeřábů
Pracovní režim: Jednosměnný (při zastupování směnnost)
Nástupní hrubá mzda: od 20 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru
Hrubá mzda po zaučení: od 22 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru
Volné místo strojní údržbář (hydraulikář) pro lokalitu Liberec.