Zámečníci, svářeči, montéři

  • Nížkovice

Pracovní místo ( Zámečníci, svářeči, montéři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: vzdělání vyučení v oboru zámečník, svářeč, praxe 6 měsíců, platný svářečský průkaz pro metodu 111 a 135, schopnost číst výkresovou dokumentaci, manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
Popis práce: pracoviště Nížkovice č.p. 279, zhotovování a úprava ocelových kontrukcí na pracovišti a s tím spojené montáže i mimo pracoviště, mzda dle kvalifikace a zkušeností, PP na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce, fyzicky náročná práce v prašném a hlučném prostředí
Kontakt: Markéta Bečková, tel: 777 786 531, doba k zastižení Po-Pá 7-15:30 hod
Volné místo zámečníci, svářeči, montéři pro lokalitu Nížkovice.