Čalouník - autočalouník veteránů

Pracovní místo ( Čalouník - autočalouník veteránů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme vyučení.
Volné místo čalouník - autočalouník veteránů pro lokalitu Slaný.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

AUTOČALOUNÍK/AUTOČALOUNICE KO: Kurečková Pavla, tel.: 553 760 820, 601 305 154, životopis zašlete na e-mail: pavla.kureckova@hagemann.cz a s předmětem Autočalouník. SOU v oboru, praxe v oboru nutná, spolehlivost, pracovitost, smysl pro samostatnou a zodpovědnou práci Prac. ...
HAGEMANN a.s. Opava, Inzerováno před 3 dny

šič - šička - čalouník - autočalouník Upřesňující informace: manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost. Nabízíme: prémie. V případě zájmu se hlaste telefonicky (Po-Pá, 8:00-15:00), nebo e-mailem. Osobní setkání možné pouze po předchozí dohodě. Místo výkonu práce: Masarykova 59, ...
ED-ELEMENT DESIGN s.r.o. Kutná Hora, Inzerováno déle jak týden