RECEPČNÍ V AQUACENTRU AGRICOLA

  • Jáchymov

Pracovní místo ( RECEPČNÍ V AQUACENTRU AGRICOLA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: T.G. Masaryka 415, Jáchymov.
Pracovní doba: 7-19 hod nebo 9-21 hod - krátký/dlouhý týden
Požadujeme: VOŠ,ÚSO s maturitou, pokročilá znalost NJ a RJ, Aj výhodou, certifikát na rozpoznávání platidel výhodou, klientsky orientovaný přístup, praxe recepčního hotelu vítána, uživatelská znalost PC, morální a občanská bezúhonnost,aktivní přístup k práci.
Nabízíme: zázemí a stabilitu silné společnosti s renomé ve svém oboru, 5 týdnů dovolené, měsíční prémie, zaměstnanecké výhody a benefity, možnost ubytování. Uchazeč se musí přihlásit do výběrového řízení.
Svůj profesní životopis zasílejte na adresu personálního oddělení nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz, tel.č. 702 153 251.
Volné místo recepční v aquacentru agricola pro lokalitu Jáchymov.