FYZIOTERAPEUT/KA

  • Jáchymov

Pracovní místo ( FYZIOTERAPEUT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: T.G.M. 415, Jáchymov.
Mzda pro absolventa: od 25 000 Kč, s praxí od 31 000 Kč.
Požadujeme: VOŠ, VŠ (absolventi jsou vítáni), znalost jazyků výhodou, klientsky orientovaný přístup, u cizinců nostrifikace.
Nabízíme: aktivní podporu dalšího vzdělávání a získání erudice - vhodné pro absolventy, výkonostní odměny - dle toho měsíční prémie, zázemí a stabilitu celoročně, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké výhody a benefity, možnost ubytování, náborový příspěvek 10 000 Kč.
Pracovní doba: po-pá: 6.45 - 15.15 hod.
Uchazeč se musí přihlásit do výběrového řízení.
Svůj profesní životopis zasílejte na adresu personálního oddělení nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz.
Volné místo fyzioterapeut/ka pro lokalitu Jáchymov.