BAGRISTA

Pracovní místo ( BAGRISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
BAGRISTA - místo výkonu: Masarykova č.p. 1503/20a
268 01 Hořovice, nástup ihned, požadavky: průkaz na obsluhu, praxe nutná, předem tel. domluvit schůzku
Volné místo bagrista pro lokalitu Hořovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

strojník - bagrista, zemní pásové stroje nebo zemní kolové stroje místo výkonu práce: Podbořany, Cyrila a Metoděje 266 strojní oprávnění - zemní stroje - pásové nebo kolové stravné ve formě náhrad - diety kontakt: 773586009, toman.is@seznam.cz Volné místo strojník - bagrista, zemní pásové stroje nebo zemní kolové ...
TOMAN-inženýrské sítě a.s. Podbořany, Inzerováno déle jak týden

Bagrista, manipulační dělník Hledáme zkušeného bagristu s praxí (nakládání vagónů, kamionu atd.). Praxe v kovošrotu výhodou. Požadujeme strojní a vazačský průkaz. Nabízíme stravenky v hodnotě 80 Kč,-. Po domluvě možnost zkráceného úvazku. Kontakt: e-mailem ...
Recycling - kovové odpady a.s. Rakovník, Inzerováno déle jak týden

bagrista kontakt telefonicky, emailem 7-16 hod práce vhodná i pro důchodce, platný průkaz strojníka stravenky, příspěvek na penzijní připojištění Volné místo bagrista pro lokalitu Praha.
IKOZ cz, s.r.o. Praha, Inzerováno déle jak týden