DAK Hořovice s.r.o.

BAGRISTA

Odeslat

Pracovní náplň
BAGRISTA - místo výkonu: Masarykova č.p. 1503/20a
268 01 Hořovice, nástup ihned, požadavky: průkaz na obsluhu, praxe nutná, předem tel. domluvit schůzku
Volné místo bagrista pro lokalitu Hořovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: BAGRISTA

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: DAK Hořovice s.r.o.
Ulice: Masarykova 1503
Město: Hořovice
PSČ: 268 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Anýž
Telefon: +420 608 111 720

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DAK Hořovice s.r.o.