Technici

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Technici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme pracovníky na technické pozice.
Jste čerstvý absolvent technického oboru, který hledá pracovní uplatnění? Nebo máte již nějaké technické znalosti a zkušenosti? Kontaktujte nás.
Společnost Foxconn Technology CZ působící v elektrotechnickém oboru hledá pracovníky s technickým zaměřením. Nabízíme volná pracovní místa na různých technických pozicích. Místo výkonu práce je v Kutné Hoře.
Co od Vás požadujeme? Stačí mít výuční list nebo ukončené středoškolské vzdělání. Dále požadujeme alespoň základní znalost anglického jazyka.
V případě zájmu jsme k dispozici na telefonním čísle 327 538 199, nebo na mailové adrese.
Veškerá pracovní nabídky naleznete na stránkách www.foxconn.cz v sekci Kariéra/Volná místa/Kutná Hora.
CO OD VÁS OČEKÁVÁME
- středoškolské vzdělání
- základní znalost AJ
Místo výkonu práce: Karlov 245, Kutná Hora
Volné místo technici pro lokalitu Kutná Hora.