Lékař/ka

  • Teplice

Pracovní místo ( Lékař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Firma: ALLTICARE s.r.o.
Soukromé zdravotnické zařízení působící v Ústeckém kraji přijme do svého profesionálního týmu lékaře/ku v oboru stomatologie. Nabízíme: zaměstnání na plný (po domluvě možno i zkrácený) pracovní úvazek. Zajimavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, profesní rozvoj v progresivně se rozvíjející společnosti. Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru stomatologie. Znalost NJ, UJ a RJ na komunikativní úrovni (výhodou), uživatelskou znalost práce na PC. Místo vhodné i pro cizince. V případě Vašeho zájmu, prosíme o zaslání životopisu na e-mail:atcstoma@seznam.cz
Volné místo lékař/ka pro lokalitu Teplice.