KOVOLIS HEDVIKOV a.s.

Obsluha CNC - vhodné i pro ženy

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Hedvikov 1.
Náplň práce: obsluha obráběcích center a myček, obsluha zařízení na kontrolu těsnosti dílů a
dodržování pracovních standardů
Požadujeme: ochotu pracovat ve směnném provozu, manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost
Nabízíme: možnost kariérního postupu, výplatu pravidelně a včas, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 15 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, permanentku na tenisové kurty, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu (po odpracování 12 měsíců), věrnostní odměny a možnost ubytování
Kontakt: životopis e-mailem na z.posikova@kovolis-hedvikov.cz nebo l.vesela@kovolis-hedvikov.cz, poštou na Personální oddělení KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice nebo doručit osobně po domluvení schůzky se Zuzanou Pošíkovou, tel. 469619117 nebo 773771217 nebo s Libuší Veselou, tel. 469619110 nebo 777619110.
Volné místo obsluha cnc - vhodné i pro ženy pro lokalitu Třemošnice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2016
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obsluha CNC - vhodné i pro ženy

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
Ulice: 1
Město: Třemošnice
PSČ: 538 43

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zuzana Pošíková
E-mail: z.posikova@kovolis-hedvikov.cz
Telefon: +420 773 771 217

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOVOLIS HEDVIKOV a.s.