Servisní mechanik manipulační techniky

Pracovní místo ( Servisní mechanik manipulační techniky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vhodné pro automechaniky, opraváře stavebních strojů apod. Výhodou praxe v oboru opravář manipulační techniky. Požadujeme zkušenost, kvalitu, slušné vystupování, loajalitu. Nutný řidičský průkaz skupiny B.

První kontakt e-mailem- zaslat životopis nebo telefonicky.

Nabízíme dobrý kolektiv a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl