NEUROLOGIE, s.r.o.

Lékař neurolog, internista, rehabilitační lékař

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Neurologie s.r.o., Křížová 233, Jiřetín pod Jedlovou
Požadavky:komunikativnost, nekonfliktnost
Upřesnění: možnost práce v oboru neurologie, interny či rehabilitace
Kontakt:předem domluvit schůzku telefonicky
MUDr. Václav Jára, tel. 412 379 204, e-mail: info@neurologiesro.cz
Volné místo lékař neurolog, internista, rehabilitační lékař pro lokalitu Jiřetín pod Jedlovou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař neurolog, internista, rehabilitační lékař

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: NEUROLOGIE, s.r.o.
Ulice: Křížová 233
Město: Jiřetín pod Jedlovou
PSČ: 407 56

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: MUDr. Václav Jára
E-mail: info@neurologiesro.cz
Telefon: +420 602 462 987

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NEUROLOGIE, s.r.o.