Operátor/ka jednodušší montáže

  • Rokycany

Pracovní místo ( Operátor/ka jednodušší montáže ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Rokycany
Operátor/ka jednodušší montáže - výroba kompletní soustavy nízkotlakých hadic pro automobilový průmysl.
Požadavky: minimálně SOU bez maturity, manuální zručnost, spolehlivost.
Nabízíme: práce na HPP, nástupní mzda: 70,- Kč/hod. + variabilní složka 14,- Kč/hod. po roce možno mzdu navýšit až o 10,-Kč/hod, proplácení zákonných příplatků, přítomnostní/věrnostní bonus - po zkušební době docházkový bonus 1.300,-Kč/měs., zvýhodněné závodní stravování, 4 týdny dovolené, možnost zajištění ubytování + příspěvek na ubytování 1.000,-Kč/měs., při spokojenosti klienta přestup do kmenového stavu.
Kontakt: Aneta Olšarová, tel.: 731420914, e-mail: info@brigadnici.com
Volné místo operátor/ka jednodušší montáže pro lokalitu Rokycany.