Specialista/Specialistka regulatorního reportingu

Pro našeho klienta, mezinárodní finanční skupinu, hledáme kandidáta nebo kandidátku na pozici: Specialista/Specialistka regulatorního reportingu

Pracovní náplň

- Zodpovědnost za koordinaci a kontrolu finančního reportingu jednotlivých entit skupiny na celém světě
- Vytváření finálních reportů z dodaných podkladů a jejich zasílání regulatornímu orgánu
- Poskytování podpory a konzultací kolegům z entit v oblasti metodiky a technických detailů reportingových šablon
- Spolupráce při navrhování, kódování a testování nových reportovacích formátů
- Zodpovědnost za zavádění obezřetnostních požadavků do běžné reportingové praxe
- Hodnocení a interpretace údajů o obezřetnosti pro top management skupiny

Požadujeme

- VŠ vzdělání
- 2+ roky praxe v oblasti regulatorního reportingu ve finanční instituci je velmi vítána; případně praxe z oblasti finančního controllingu anebo risk managementu
- Základní znalost CRR
- Základní orientace v IFRS
- Velmi dobrá znalost MS Office (zejména Excel – makra)
- Dobrá znalost anglického jazyka (komunikace s kolegy)
- Analytické myšlení, orientace na detail
- Chuť učit se nové věci

Nabízíme

- Zázemí velké a stabilní společnosti
- Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- Zodpovědná práce v menším příjemném kolektivu
- Zajímavé finanční ohodnocení a benefity