obchodní zástupce - dřevoobráběcí stroje region Severní Čechy

  • Blansko

Pracovní místo ( obchodní zástupce - dřevoobráběcí stroje region Severní Čechy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní pracovní činnost: Udržování a vyhledávání nových zákazníků ve svěřeném regionu. Vlastní tvorba a prezentace cenových nabídek. Poskytování odborného poradenství k sortimentu dřevoobráběcích strojů (cnc stroje, olepovačky hran, velkoplošné pily).
Požadujeme: základní znalost NJ nebo AJ, min. SŠ vzdělání, obchodní duch a vynikající obchodní a prezentační dovednosti, samostatný, rychle učící se typ s orientací na dřevoobráběcí stroje.
Nabízíme: Zajímavou práci v rostoucí tuzemské společnosti. Velmi dobré platové ohodnocení, služební telefon, notebook, služebního automobil. Aktivní podporu od nadřízeného a kolegů. Možnost profesního růstu.
Kontakt na e-mail. adrese: pilart@pilart.cz
Volné místo obchodní zástupce - dřevoobráběcí stroje region severní čechy pro lokalitu Blansko.