obchodní zástupce s německým jazykem

  • Český Těšín

Pracovní místo ( obchodní zástupce s německým jazykem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
• ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání
• spolehlivost, samostatnost, příjemné a profesionální vystupování
• energičnost a výborné komunikační schopnosti
• nápaditost
• schopnost a ochota rychle se učit novým věcem
• znalost práce na PC
• znalost NJ slovem i písmem, polština vítána;
• řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
Nabízíme
• zajímavé zaměstnání v rychle rostoucí stabilní firmě
• příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
• systém firemních výhod dle odvedené práce (placené obědy, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou)
•profesní růst
•možnost ovlivnit výši svého výdělku dle pracovního nasazení
Náplň práce
prezentace společnosti a jejich produktů
vyhledávání nových zákazníků a péče o portfolio stávajících
vedení obchodních jednání
zodpovědnost za plynulé vyřízení objednávky až po odeslání zboží
pravidelný reporting vedení společnosti
marketingové aktivity (katalogy, webové stránky, inzerce v časopisech)

Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail : info@sapekor.com, do 31.7.2015
Volné místo obchodní zástupce s německým jazykem pro lokalitu Český Těšín.