technolog,konstruktér a zkušební technik ocelových konstrukcí a potrubí

  • Jesenice

Pracovní místo ( technolog,konstruktér a zkušební technik ocelových konstrukcí a potrubí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

první kontakt emailem - výhradně, časté pracovní cesty v rámci EU i mimo EU. Prováděná práce : speciální zkoušky a servis na vysokotlakých ocelových potrubích (plynovody, ropovody, produktovody), především jejich zkoušení v rámci přípravy na provoz (čištění, kalibrace, zkoušení, sušení), ověřování integrity po dlouhé době provozu (speciální zkoušky), inertizace potrubí a zařízení dusíkovými směsmi, chemické čištění potrubí před zkouškami nebo opravami - blíže www.ceps-as.cz. Teoretické i praktické práce v aplikovaném výzkumu a ve vývoji specializovaných zařízení.
Pracovní doba je pružná, přizpůsobuje se provozním potřebám našich zákazníků.
Mzda je odvozena od konkrétních kvalifikací a způsobilostí, kterými pracovník disponuje, mzda má vysoký podíl výkonové složky v závislosti na konkrétním hodnocení výkonů pracovníka. Požadujeme nadstandardní pracovní výkony a nabízíme za ně nadstandardní mzdy.
Nabízíme velmi zajímavou práci v oboru, kde se řadíme k evropské špičce. Ovšem tomu musejí také odpovídat naše pracovní výkony.
Jsme a trvale chceme být velmi dobrým týmem - proto klademe velký důraz na schopnost týmové práce a zvládání vztahů se spolupracovníky.
Požadujeme : technické vzdělání v oboru ocelových konstrukcí (stavař nebo strojař, minimálně průmyslovka, učební obor s maturitou není dostatečnou kvalifikací pro nedostatek obecně odborného základu), vysokou pracovní motivaci, zájem a vůli o další zvyšování kvalifikace, velmi dobrou schopnost integrace do pracovního kolektivu, ochotu často cestovat na delší dobu práce mimo domov (i několik týdnů), dobrý zdravotní stav (je p