Obchodní zástupci

  • Uherské Hradiště

Pracovní místo ( Obchodní zástupci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- akvizice nových zákazníků v rámci Evropy
- udržování dlouhodobých vztahů se získanými zákazníky (pravidel.telefonáty, e-maily, osobní návštěvy)
- komunikace se zákazníky v AJ
- příprava obchodních nabídek v kooperaci s technickým oddělením
- účast na marketingových akcích
- služební cesty do zahraničí
Požadujeme:
- SŠ/bakalářské/VŠ vzdělání
- praxe v oblasti obchodu výhodou
- AJ na středně pokročilé úrovni (ústně i písemně)
- znalost práce na PC (MS Office)
- komunikativní, organizačně zdatnou osobnost
- obchodního ducha a samostatnost
- ŘP sk.B - aktivní řidič
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetým působením
- zajímavé mzdové ohodnocení
- pružnou pracovní dobu
- přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- služební telefon, notebook
- typ pracovního poměru: HPP
- místo výkonu práce: Uherské Hradiště
- nástup možný ihned
Volné místo obchodní zástupci pro lokalitu Uherské Hradiště.