PROJEKTANT/KA ELEKTRO - Žďár n.S.

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( PROJEKTANT/KA ELEKTRO - Žďár n.S. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*Do našeho pracovního týmu přijmeme Projektanta elektro.

Hlavní náplň práce:
- zpracování feasibility studií
- zpracování systémových analýz
- zpracování příslušné dokumentace

Požadujeme:
- vzdělání technického směru,
- znalost práce se SW produkty pro navrhování elektrických zařízení, strojů a linek (EPAN, RUPLAN, EL-CAD, AUTOCAD atd)
- znalost platných norem a předpisů
- znalost práce s PC

Výhodou
- znalost německého nebo anglického jazyka je výhodou
- praxe v oblasti automatizace linek
- ŘP sk. B.

Předpokládáme
- dobré organizační a komunikační schopnosti,
- odpovědnost, spolehlivost, samostatnost při řešení pracovních úkolů.
- flexibilitu

V případě Vašeho zájmu zasílejte strukturovaný životopis email svandova@atx.cz
Volné místo projektant/ka elektro - žďár n.s. pro lokalitu Žďár nad Sázavou.