Stavbyvedoucí velké organizace

  • Brno

Pracovní místo ( Stavbyvedoucí velké organizace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vzdělání: SŠ nebo VŠ stavebního směru
Požadavky: dobrá znalost výpočetní techniky /uživatel PC/ autorizace ve stavebnictví /není podmínkou/ bezúhonnost, řidičský průkaz sk.B, organizační schopnosti, zodpovědnost, komunikativnost a spolehlivost. Nástup možný ihned.
Nabízíme: zázemí stabilní dynamické společnosti
dobré pracovní podmínky
výborné ohodnocení práce
zaměstnanecké benefity
V životopise požadujeme uvést, že udělujete souhlas se zpracováním a uchováním svých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění v personální databázi na dobu do písemného odvolání vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání u naší společnosti.
Současně potvrďte, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.
Volné místo stavbyvedoucí velké organizace pro lokalitu Brno.