Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

FINANČNÍ PORADCE / OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Pracovní místo ( FINANČNÍ PORADCE / OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup ihned. Osobní kontakt POUZE po tel. domluvě p. Šlajs Martin, tel.: 607 158 055. Životopisy zasílat na e-mail: martin.slajsatbcas.cz. Požadavky: pracovitost, samostatnost, znalost práce na PC (MS Office), příjemné vystupování, verbální i nonverbální komunikace. Náplň práce: finanční ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Personalistika, lidské zdroje

Další volná místa

OBSLUHA OBRÁBĚCÍCH AUTOMATŮ - MUŽI/ŽENY Pokud hledáte nenáročnou práci poblíž Otrokovic pro muže a ženy, byť ve 3 směnném provozu, mohla by vás tato nabídka zaujmout.
Grafton Recruitment s.r.o. Napajedla, Plný úvazek, Inzerováno včera

OBSLUHA CNC STROJŮ - NAPAJEDLA (MUŽI/ŽENY) Hledáte práci, kde se dá i slušně VYDĚLAT? Nejste místní - a co takhle 100Kč/měs za každý Km, který máte k nám do práce? Pokud už jste někdy obsluhovali CNC stroje nebo s máte alespoň základy obsluhy, MOHLA by vás tato nabídka ...
Grafton Recruitment s.r.o. Napajedla, Plný úvazek, Inzerováno včera

PRODUCT ENGINEER Společnost, pro kterou hledáme, je přední světový inovátor v oblasti aplikací pro návrh a posouzení stavebních konstrukcí. Zákazníkům nabízí unikátní produkt, svým zaměstnancům přátelskou atmosféru v základu rodinné společnosti a 6 platů ročně jako ...
Grafton Recruitment s.r.o. Brno, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit