Vedoucí oddělení lékařské posudkové služby pro OSSZ Česká Lípa

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení lékařské posudkové služby pro OSSZ Česká Lípa ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
-VŠ získané absolvováním fakulty všeobecného lékařství,
-specializovaná způsobilost v klinickém oboru (vnitřní lékařství, chirurgie, neurologie,
anesteziologie a resuscitace) podmínkou,
-specializovaná způsobilost v oboru posudkového lékařství výhodou,
-osvědčení dle zákona č. 451/1991 Sb., v platném znění,
-uživatelská znalost MS Office včetně elektronické komunikace,
-dobré organizační a komunikační dovednosti,
-praxe ve vedoucí pozici výhodou.
Nabízíme:
-poměr na dobu neurčitou,
-platové zařazení ve 13. platové třídě podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění + příplatek za vedení 3200,- Kč + osobní ohodnocení,
-možnost dalšího vzdělávání v oboru posudkového lékařství se získáním odborné způsobilosti.
Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, kontaktujte ředitelku OSSZ Česká Lípa ing. Danu Pospíšilovou - tel. 487 889 401, mob. 724 842 058.
Volné místo vedoucí oddělení lékařské posudkové služby pro ossz česká lípa pro lokalitu Česká Lípa.