STROJNÍ ZÁMEČNÍK - OBSLUHA CNC HYDRAULICKÉHO OHRAŇOVACÍHO LISU

  • Opava

Pracovní místo ( STROJNÍ ZÁMEČNÍK - OBSLUHA CNC HYDRAULICKÉHO OHRAŇOVACÍHO LISU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOU - vyučen ve strojírenském oboru, praxe na ohraňovacím lise min. 1 rok podmínkou, výborná znalost čtení technických výkresů podmínkou, zkoušky ZK311, ZK135-W01 (základní CO2 + pálení), přísný a disciplinovaný přístup, ochota pracovat ve 3 směnném provozu, samostatnost, flexibilita.
Náplň práce: provádí obsluhu hydraulického lisu CNC APHS 4100x400, provádí seřízení stroje, provádí nastavení technologických parametru pro ohyby, provádí ohýbání položek dle výkresové dokumentace, provádí výměnu nástrojů, provádí manipulaci s polotovary a dílci, provádí ostatní práce dle příkazu nadřízeného, obsluhuje otočné rameno, práce není vhodná pro uchazeče bez praktické zkušenosti v oboru zámečník.
Mzda: 85 - 100 Kč/ hod., 3-směnný provoz, plný pracovní úvazek, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru, další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy, pracoviště Opava, nástup ihned.
KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: +420 553 872 173, mob. tel.: +420 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz.
Volné místo strojní zámečník - obsluha cnc hydraulického ohraňovacího lisu pro lokalitu Opava.