Technik / Zásahová jednotka - Kutná Hora

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Technik / Zásahová jednotka - Kutná Hora ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt.

Popis inzerátu:
- provádění servisní a montážní činnosti bezpečnostních, kamerových, přístupových systémů a výpočetní techniky
- spolupráce při oživování elektro systémů
- podpora koncových uživatelů
- ochrana majetku klienta
- pochůzková činnost v rámci střeženého objektu
- výjezdy - v okolí objektu

Požadavky na pracovní pozici:
- SOU / SŠ obor elektro
- dobrou fyzickou kondici
- trestní bezúhonnost
- komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- zkouška profesní kvalifikace Strážný
- výhodou znalost systémů EPS, EZS, CCTV, ACS a jiné
základní znalost AutoCAD
- orientace v technické dokumentaci
- znalost MS office

Nabízíme:
- stálé a perspektivní zaměstnání v české společnosti
- možnost profesního i platového růstu
- pravidelné teoretické i praktické školení
- motivační program
- zajistíme zkoušky profesní kvalifikace za velmi výhodnou cenu

Pokud budete mít zájem o námi nabízenou pozici, odpovězte přes odpovědní formulář, který naleznete na adrese:

nebo volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112 nebo pište na e-mail nabor@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokali
Volné místo technik / zásahová jednotka - kutná hora pro lokalitu Kutná Hora.