Obchodní asistent, logistik

  • Vyškov

Pracovní místo ( Obchodní asistent, logistik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou, znalost účetního programu POHODA výhodou, znalosti grafického programu výhodou
POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou s možností prodloužení, pracovní doba Po-Pá 8-17 hod, možnost zkráceného úvazku
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: mzda dle praxe, provize z obratu, provize z grafických prací, k dispozici PC, služební telefon
KONTAKT: Ing. Jaroslav Páleník, CSc, tel: 777 302 670, e-mail: palenik@tonermarket.cz, v případě zájmu zasílejte životopisy spolu s doklady o vzdělání na uvedený e-mail, osobní schůzka možná Út, Čt a So 10-11 hod na adrese prodejny
Volné místo obchodní asistent, logistik pro lokalitu Vyškov.