CLP Servis s.r.o.

Automechanici

Odeslat

Pracovní náplň
AUTOMECHANICI
Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk.B, praxe v oboru je nutná, znalost autodiagnostiky a opravy automobilových klimatizací výhodou.
Náplň práce: opravy automobilů.
První kontakt: telefonicky 603 815 503, osobně v sídle od 8-15 hod. nebo na e-mail: autoservis@clpservis.cz
ov.29.9.2017
Volné místo automechanici pro lokalitu Vsetín.

Nabízíme
Nástup možný od: 29. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanici

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: CLP Servis s.r.o.
Ulice: Jasenická 709
Město: Vsetín
PSČ: 755 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Holba
E-mail: Martin Holba
Telefon: +420 603 815 503

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CLP Servis s.r.o.