Vývojář automatických testů

Pracovní místo ( Vývojář automatických testů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše práce a její výsledky:
• naše produkty najdeš ve městech po celém světě
• úspěšně inovujeme stávající řešení, integrujeme nová řešení a řešení třetích stran
• naše agilní týmy tvoří vývojáři, testeři a dopravní inženýři z oboru
• rádi se učíme a zkoušíme nové věci a nebojíme se experimentovat
• pracujeme na kvalitních produktech a s novými technologiemi
• automatické testy jsou samozřejmostí

Tvým úkolem bude především:
• uplatnit své zkušenosti s vývojem SW
• komunikovat s kolegy po celém světě
• spolupracovat s vývojáři a testery v Brně
• určovat jakým směrem se bude vývoj software dále rozvíjet
• ty můžeš pomoci urychlit nasazení inteligentních dopravních systémů do každodenního života