Obchodní zástupce specialista v oblasti prodeje technických produktů

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodní zástupce specialista v oblasti prodeje technických produktů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zavedená společnost ZLINER hledá vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce pro Brněnský kraj
Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického směru
- výhodou je orientace v náhradních dílech na autobusy, trucky
- výborné komunikativní schopnosti
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC
- samostatnost, odpovědnost, systematičnost, důslednost a přesnost
- schopnost týmové práce
- maximální pracovní nasazení
- odolnost vůči stresu
- orientace na výsledky (náhradní díly na autobusy, trolejbusy, trucky)

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- samostatnou a kreativní práci
- podporu zkušených spolupracovníků
- možnost osobního rozvoje a růstu
- firemní benefity
Životopis s motivačním dopisem zasílejte na email: personalista@zliner.cz
Volné místo obchodní zástupce specialista v oblasti prodeje technických produktů pro lokalitu Brno.