Asistent/ka obchodních zástupců - Kutná Hora

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Asistent/ka obchodních zástupců - Kutná Hora ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Asistent/ka obchodních zástupců – Kutná Hora

Pro naše obchodní oddělení hledáme posilu, za kterou budou vidět správné a rychlé výsledky. Tato práce bude náročná na pečlivost a čeká vás každodenní telefonická komunikace se zákazníky. Hledáme člověka, který má týmového ducha a bude v kanceláři pravou rukou obchodních zástupců.

Jsme přední českou společností, působící od roku 1998 v oblasti dodávek kancelářských potřeb firmám a institucím. Hlavním účelem naší firmy je uspořit zákazníkovi jeho náklady, zjednodušit a zpříjemnit jeho nákup.

Práce pro OZP.

Náplň práce:
Telefonické navolání schůzek obchodním zástupcům
Tvorba a udržení databáze
Potřebná administrativa
Uživatelská znalost práce Word, Excel

Požadujeme:
Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
Komunikativnost se zaměřením na zákazníka
Tah na branku

Nabízíme:
Jednosměnný provoz
Pracovní smlouva, hlavní pracovní poměr
Práci ve stabilní firmě a dlouhodobou spolupráci
Stravenky

Nástup možný ihned.
V případě vašeho zájmu zašlete mail.
Do předmětu mailu napište název pozice „Asistentka obchodních zástupců - Kutná Hora“
Kontaktní osoba: Lenka Prokešová mail: Prokesova.L@smero.cz

Nechoďte osobně, není zde osoba, která by se vám mohla věnovat.
Uchazeče/čky, které vybereme do výběrového řízení, budeme kontaktovat.
Volné místo asistent/ka obchodních zástupců - kutná hora pro lokalitu Kutná Hora.