slévač specialista

  • Tachov

Pracovní místo ( slévač specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce Vítkov 122, Tachov

Speciální požadavky:
Pro tuto pracovní pozici požadujeme praxi na stejné nebo obdobné pozici v délce 2-3 roky. Zkušenost práce na URPE slévacím nebo obdobném stroji podmínkou. Potřebujeme muže/ženu s praxí a znalostí techniky slévání kovů (zinek). Znalost Nj výhodou, požadujeme samostatnost a flexibilitu. Nabízíme 25 dní dovolené, závodní stravování, pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou. Mzda dohodou - dobře ohodnocená práce. ,od 130kč/hod.,
jedná se o třísměnný provoz-možnost po domluvě úpravy prac.doby
Vaše životopisy prosím zasílejte na martina.tejckova@pressol.com
Kontaktujte mne prosím v čase 7 - 15:30 hodin
Volné místo slévač specialista pro lokalitu Tachov.