Všeobecná/ý sestra/bratr s registrací

  • Skalná

Pracovní místo ( Všeobecná/ý sestra/bratr s registrací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: DZR Kazdův Dvůr, Vonšov 1, 351 34 Skalná. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: 12-ti hodinové směny 7:00-19:00 h a 19:00-7:00 h (v rozmezí Po-Ne dle plánu směn). Náplň práce: zajištění základní zdravotní péče všech klientů v zařízení, spolupráce s lékaři, zajištění dopravy a doprovodu při ambulantní léčbě klientů, zpracovávání ošetřovatelských plánů klientů, podávání léků klientům, odpovědnost za dodržování předpisů stanovených pro manipulaci s léky, odborné a metodické vedení ostatních pracovníků svého úseku, asistence při léčebných a vyšetřovacích výkonech. Požadujeme: vyšší odborné vzdělání s registrací, znalost českého jazyka slovem i písmem. Nabízíme: podnikové stravování, prémie, příplatky, benefity, náborový příplatek až 15.000,- Kč. Kontakt pro zájemce: telefonicky, nebo osobně dle tel.dohody.
Volné místo všeobecná/ý sestra/bratr s registrací pro lokalitu Skalná.