Okresní manažer/ka - obor kosmetika

  • Jičín

Pracovní místo ( Okresní manažer/ka - obor kosmetika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zájemci hlaste se, prosím, výlučně zasláním CV na e-mailovou adresu: job@studio.cz.

Pro naši společnost hledáme vhodnou adeptku / vhodného adepta na pozici manažerky / manažera pro okres Jičín.
POPIS POZICE:
- Statut výhradního obchodního zástupce v daném okrese
- Vytvoření okresního zastoupení
- Vybudování lokálního firemního kosmetického studia
Akviziční činnost:
- o vytváření stabilní základny koncových zákazníků
- o vytvoření týmu asistentek-poradkyň pro firemní kosmetické studio
- o vytvoření sítě partnerských kosmetických salónů pracujících se značkou JAFRA
- Odpovědnost za prodej v daném okrese
- Trénink, koučování a motivace obchodního týmu
NABÍZÍME:
- Perspektivní práce pro zaběhnutou značku na trhu
- Výhradní působnost v okrese
- Nejvyšší ohodnocení v oboru na trhu s přímou vazbou na výsledky práce
- Možnost profesního růstu a prostor pro realizaci vlastní kariéry
- Pravidelný trénink potřebných znalostí a dovedností Požadavky na zaměstnance:
- Praxi v obchodní činnosti, v kosmetické oblasti výhodou
- Zkušenosti s vedením lidí
- Příjemný vzhled - Schopnost motivovat tým
- Komunikační a prezentační dovednosti
- Vysoké pracovní nasazení
- Samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, loajalitu
- Nástup nejlépe ihned
Volné místo okresní manažer/ka - obor kosmetika pro lokalitu Jičín.