JR Pharma s. r. o.

Farmaceut/lékárník

Odeslat

Pracovní náplň
Podmínkou je vysokoškolské vzdělání - farmaceutická fakulta.
Samostatná práce lékárníka v klidné lékárně v pohraničí. Nutnost německého jazyka, řidičského
průkazu, ubytování je možné. Práce na plný nebo částečný úvazek, záleží na dohodě. Možnost práce na DPP, DPČ. Možno jen na několik dnů v měsíci. Vhodné i pro důchodce.
Mzda od 30 000 Kč + pohyblivé složky mzdy.
Volné místo farmaceut/lékárník pro lokalitu Nemanice.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 01. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Farmaceut/lékárník

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: JR Pharma s. r. o.
Ulice: 3
Město: Nemanice
PSČ: 344 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Renata Hacklová
E-mail: Mgr. Renata Hacklová
Telefon: +420 737 281 009

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JR Pharma s. r. o.