SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
- znalost legislativy v oblasti účetnictví, daní, personalistiky a mezd
- uživatelské znalosti MS Office
- schopnost samostatné práce
- dobré komunikační schopnosti
Náplň práce:
- kompletní zpracování podvojného účetnictví výrobní společnosti
- příprava přiznání k DPH
- závěrkové práce
- zpracování mzdové agendy včetně výkazů a hlášení státním institucím a pojišťovnám
- zpracování statistických hlášení
Nabízíme:
- stabilní uplatnění v dynamicky se rozvíjející české společnosti
- zajímavou, různorodou a samostatnou práci
- kolektiv zkušených pracovníků
- odpovídající mzdové ohodnocení + bonusy dle výkonu
- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- pracoviště 200m od vlakového a autobusového nádraží, možnost parkování
Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: safarova@ferex-zso.cz
Volné místo samostatná/ý účetní pro lokalitu Liberec.