stavbyvedoucí/stavební technik

  • Pohořelice

Pracovní místo ( stavbyvedoucí/stavební technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- minimálně středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání stavebního směru (obor pozemní stavby)
- autorizace ČKAIT (inženýr/technik) v oboru pozemní stavby výhodou
- praxe v řízení a vedení staveb výhodou
- výborná komunikativnost a verbální projev
- schopnost řídit lidi a koordinovat více profesí a dodavatelů na stavbě
- práce převážně na stavbách v oblasti Jižní Morava (individuálně i po celé ČR)
- samostatnost a aktivní přístup k práci
- ŘP skupiny B, znalosti práce s PC (MS Office) podmínkou, znalost rozpočtování výhodou
- trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- motivační systém bonusového odměňování za aktivní a dobře vykonanou práci
- práce na hlavní pracovní poměr
- zázemí mladého kolektivu
- profesní růst a zajištění aktivního vzdělávání
Volné místo stavbyvedoucí/stavební technik pro lokalitu Pohořelice.